Anahi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Anahi

Zawirite u swet od Anahi!
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  EL MUNDO DE RBDEL MUNDO DE RBD  

 

 Dani u mesecu...

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
*_AnGeL dE PoNcHo y AnY_*
Da ljubis kad si resio,e tu si bas pogresio..
Da ljubis kad si resio,e tu si bas pogresio..
*_AnGeL dE PoNcHo y AnY_*


Broj poruka : 1059
Godina : 27
Datum upisa : 12.06.2008

Dani u mesecu... Empty
PočaljiNaslov: Dani u mesecu...   Dani u mesecu... Icon_minitimePon Sep 29, 2008 7:44 pm

Znate nasxta mislim..Da li ste dobili?Kako se osecate tada?Kada ste,i koliko wam obicno traje..?
Nazad na vrh Ići dole
https://anahi4ever.forumsr.com
-~*Dulce*~-
:::Admin:::
:::Admin:::
-~*Dulce*~-


Broj poruka : 578
Godina : 28
Lokacija : bilo gde sa RBD-om
Datum upisa : 18.08.2008

Dani u mesecu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dani u mesecu...   Dani u mesecu... Icon_minitimeSre Okt 15, 2008 9:59 am

e pa owako...posto niko nece prwi da pocne,ja cu.....owako....ja sam dobila u 5 razredu....tj krajem petog....negde u martu....nzn tacno....prwix puta mi je bila neredowna........jer je ipak bila prwa menstruacija....a sada...pa i nije bas bas tacna...nekad mi traje po 5 dana a nekad bude cak samo 2-3 dana.....i narawno uwek kada dobijem 2-3 dan me uzaaaasno boli stomak....sto je normalno.....ali nawiknem se na bol....lol...... kad dobijem obicno ne radim fizicko i neidem na trening,,,a nekad moram.....zawisi....i osecam se tako uzasno......jer uwek boli stomak,pa u skoli kad ides u wc...znate na sta mislim....lol....a u mom razredu od dewet dewojcica samo su tri dobile......a jedna moja drugarica je cak u 3. razredu dobila!!! uzas!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://anahi4ever.forumsr.com/
~*Anny y Dul*~
:::Na forumu si 50% :::
:::Na forumu si 50% :::
~*Anny y Dul*~


Broj poruka : 100
Godina : 30
Datum upisa : 11.10.2008

Dani u mesecu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dani u mesecu...   Dani u mesecu... Icon_minitimeSre Okt 15, 2008 3:14 pm

Kolo wam jr dugo trajao sekret ???
Nazad na vrh Ići dole
AnAhI
:::Admin:::
:::Admin:::
AnAhI


Broj poruka : 281
Godina : 29
Datum upisa : 25.09.2008

Dani u mesecu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dani u mesecu...   Dani u mesecu... Icon_minitimeSre Okt 15, 2008 4:46 pm

pa owako.....da narawno dobila sam,i to 19 juna 2008 godine....pa traje mi nekih 8 ili 9 dana.....kako kad se osecam grozno,mada wecinu puta mi je isto jako loshe....ponekad me boli stomak ali nkako izdrzim.......lol....ewo od mene........
Nazad na vrh Ići dole
-~*Dulce*~-
:::Admin:::
:::Admin:::
-~*Dulce*~-


Broj poruka : 578
Godina : 28
Lokacija : bilo gde sa RBD-om
Datum upisa : 18.08.2008

Dani u mesecu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dani u mesecu...   Dani u mesecu... Icon_minitimeSre Okt 15, 2008 8:49 pm

~*Anny y Dul*~ ::
Kolo wam jr dugo trajao sekret ???

pa owako....ja obicno imam jaaako puto pre menstruacije....i dok imam......
Nazad na vrh Ići dole
https://anahi4ever.forumsr.com/
*_AnGeL dE PoNcHo y AnY_*
Da ljubis kad si resio,e tu si bas pogresio..
Da ljubis kad si resio,e tu si bas pogresio..
*_AnGeL dE PoNcHo y AnY_*


Broj poruka : 1059
Godina : 27
Datum upisa : 12.06.2008

Dani u mesecu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dani u mesecu...   Dani u mesecu... Icon_minitimeSre Okt 15, 2008 8:59 pm

owak'... ja sam dobila.. Sad.. na kraju 5.. tj na raspustu.. cini mi se..lol.. pa mene je nedelju dana pre toga boleo stomak,i znala sam da cu dobiti al nikako da dobijem..xexe.. i onda.. Sad... pa ja obicno i idem na trening i radim fizicko.. jedino kad me nenormalno zaboli.. heh.. eto od mene......
Nazad na vrh Ići dole
https://anahi4ever.forumsr.com
anahi<3dulce
:::Na forumu si 1%:::
:::Na forumu si 1%:::



Broj poruka : 18
Godina : 28
Datum upisa : 19.10.2010

Dani u mesecu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dani u mesecu...   Dani u mesecu... Icon_minitimeSre Okt 20, 2010 2:16 pm

Ja sam dobila u 4 ........tj krajem 4. i traje mi 5-6 dana
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dani u mesecu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dani u mesecu...   Dani u mesecu... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Dani u mesecu...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Anahi :: Fun :: Samo za dewojke-
Skoči na: