Anahi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Anahi

Zawirite u swet od Anahi!
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  EL MUNDO DE RBDEL MUNDO DE RBD  

 

 izwinite sto moj dnevnik otwaram ovde al zaista sam ocajna...

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Kaca
:::Poswecen forumu..250% :::
:::Poswecen forumu..250% :::
Kaca


Broj poruka : 291
Godina : 29
Lokacija : tamo gde me neces naci....
Datum upisa : 09.07.2008

izwinite sto moj dnevnik otwaram ovde al zaista sam ocajna... Empty
PočaljiNaslov: izwinite sto moj dnevnik otwaram ovde al zaista sam ocajna...   izwinite sto moj dnevnik otwaram ovde al zaista sam ocajna... Icon_minitimePet Jul 25, 2008 3:40 pm

izwivite stwarno al sam jako tuzna......volela bih da se pomorim sa nancy....,znam da sam ispala krawa kakwe nema ali zaista ona recenica ima istine....nadie save lo ke tjene asta qua final lo piede....
teka sad sam shwatila da mi ona znaci....umela je da me oraspolozi....ne bih volela da mi se to desi s tinom.....al nekako mi nancy nedostaje....volela bih da se pomirimo i izwinila bih joj se....molim was da ne pisete u owoj temi....moj dnewnik je owo.
Nazad na vrh Ići dole
*_AnGeL dE PoNcHo y AnY_*
Da ljubis kad si resio,e tu si bas pogresio..
Da ljubis kad si resio,e tu si bas pogresio..
*_AnGeL dE PoNcHo y AnY_*


Broj poruka : 1059
Godina : 28
Datum upisa : 12.06.2008

izwinite sto moj dnevnik otwaram ovde al zaista sam ocajna... Empty
PočaljiNaslov: Re: izwinite sto moj dnevnik otwaram ovde al zaista sam ocajna...   izwinite sto moj dnevnik otwaram ovde al zaista sam ocajna... Icon_minitimePet Avg 15, 2008 12:20 am

izwini sto pisem sad owde.. da li ste se pomirile? bas mi je zao.. :|
Nazad na vrh Ići dole
https://anahi4ever.forumsr.com
-~*Dulce*~-
:::Admin:::
:::Admin:::
-~*Dulce*~-


Broj poruka : 578
Godina : 28
Lokacija : bilo gde sa RBD-om
Datum upisa : 18.08.2008

izwinite sto moj dnevnik otwaram ovde al zaista sam ocajna... Empty
PočaljiNaslov: Re: izwinite sto moj dnevnik otwaram ovde al zaista sam ocajna...   izwinite sto moj dnevnik otwaram ovde al zaista sam ocajna... Icon_minitimePet Avg 29, 2008 4:06 pm

i meni jako...a koji je razlog ako smemo da znamo!!!???pa waljda cete taj problem uskoro izgladiti......zar ne?
Nazad na vrh Ići dole
https://anahi4ever.forumsr.com/
Sponsored content





izwinite sto moj dnevnik otwaram ovde al zaista sam ocajna... Empty
PočaljiNaslov: Re: izwinite sto moj dnevnik otwaram ovde al zaista sam ocajna...   izwinite sto moj dnevnik otwaram ovde al zaista sam ocajna... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
izwinite sto moj dnevnik otwaram ovde al zaista sam ocajna...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Anahi :: Fun :: Chat-
Skoči na: